S1210-473H
S1210-473H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 171MA 5.5 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 3% 5.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-473H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-473H S1210-473H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 47uH 3% 5.5ohm Shielded SMT Induc