S1210-473K
S1210-473K API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 47uH 10%
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Shielded Wirewound 47uH 10% 2.5MHz 40Q-Factor Ferrite 0.171A 5.5Ohm DCR 1210 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-473K S1210-473K Виробник : Delevan page19_s1210.pdf RF Inductors - SMD 47uH 10%
на замовлення 175 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1210-473K S1210-473K Виробник : API Delevan page19_s1210.pdf Inductor RF Shielded Wirewound 47uH 10% 2.5MHz 40Q-Factor Ferrite 0.171A 5.5Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
S1210-473K S1210-473K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 47UH 171MA 5.5 OHM SMD