S1210-561K
S1210-561K Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 560NH 619MA 500MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 200MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 619 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560NH 619MA 500MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 200MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 619 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-561K S1210-561K Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 0.56uH 10%