S1210-562F
S1210-562F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 5.6uH 1% 1.3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-562F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-562F S1210-562F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 5.6uH 1% 1.3ohm Shielded SMT Induc