S1210-562H
S1210-562H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 5.6uH 3% 1.3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-562H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-562H S1210-562H Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 5.6uH 3% 1.3ohm Shielded SMT Induc