S1210-563F
S1210-563F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 160MA 6.3 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 56uH 1% 6.3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-563F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-563F S1210-563F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 56uH 1% 6.3ohm Shielded SMT Induc