S1210-563J
S1210-563J API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 160MA 6.3 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 56uH 5% 6.3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-563J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-563J S1210-563J Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 56uH 5% 6.3ohm Shielded SMT Induc