S1210-682F
S1210-682F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 328MA 1.5 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH 1% 1.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-682F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-682F S1210-682F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 6.8uH 1% 1.5ohm Shielded SMT Induc