S1210-682H
S1210-682H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 328MA 1.5 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 6.8uH 3% 1.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-682H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-682H S1210-682H Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 6.8uH 3% 1.5ohm Shielded SMT Induc