S1210-683F
S1210-683F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 152MA 7 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 68uH 1% 7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-683F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-683F S1210-683F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 68uH 1% 7ohm Shielded SMT Induc