S1210-683G
S1210-683G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 152MA 7 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 68uH 2% 7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-683G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-683G S1210-683G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 68uH 2% 7ohm Shielded SMT Induc