S1210-683H
S1210-683H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 152MA 7 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 68uH 3% 7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-683H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-683H S1210-683H Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 68uH 3% 7ohm Shielded SMT Induc