S1210-683J
S1210-683J API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 152MA 7 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 68uH 5% 7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-683J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-683J S1210-683J Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 68uH 5% 7ohm Shielded SMT Induc