S1210-822F
S1210-822F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 8.2uH 1% 1.7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-822F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-822F S1210-822F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 8.2uH 1% 1.7ohm Shielded SMT Induc