S1210-822H
S1210-822H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 8.2uH 3% 1.7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-822H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-822H S1210-822H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 8.2uH 3% 1.7ohm Shielded SMT Induc