S1210-822J
S1210-822J Delevan
page19_s1210-3359627.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 8.2uH 5% 1.7ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 399 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210-822J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-822J S1210-822J Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
S1210-822J S1210-822J Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 8.2uH 5% 1.7ohm Shielded SMT Induc