S1210-823G
S1210-823G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 137MA 8.5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 82uH 2% 8.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-823G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-823G S1210-823G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 82uH 2% 8.5ohm Shielded SMT Induc