S1210-823K
S1210-823K API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 137MA 8.5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Shielded Wirewound 82uH 10% 2.5MHz 40Q-Factor Ferrite 0.137A 8.5Ohm DCR 1210 T/R.
Інші пропозиції S1210-823K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-823K S1210-823K Виробник : API Delevan page19_s1210.pdf Inductor RF Shielded Wirewound 82uH 10% 2.5MHz 40Q-Factor Ferrite 0.137A 8.5Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
S1210-823K S1210-823K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 82UH 137MA 8.5 OHM SMD
товару немає в наявності
S1210-823K S1210-823K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 82uH 10%