Продукція > DELEVAN > S1210R-103J
S1210R-103J
S1210R-103J Delevan
page19_s1210-3359627.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 10uH 5% 1.9ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210R-103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-103J S1210R-103J Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD