S1210R-122F
S1210R-122F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 574MA 490 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.2uH 1% .49ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-122F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-122F S1210R-122F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.2uH 1% .49ohm Shielded SMT Induc