S1210R-123G
S1210R-123G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 2% 2.1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-123G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-123G S1210R-123G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 12uH 2% 2.1ohm Shielded SMT Induc