S1210R-152G
S1210R-152G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 2% .57ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-152G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-152G S1210R-152G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.5uH 2% .57ohm Shielded SMT Induc