Продукція > DELEVAN > S1210R-152J
S1210R-152J
S1210R-152J Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 570mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 110MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 532 mA
на замовлення 1137 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 570mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 110MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 532 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-152J S1210R-152J Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 1.5uH 5% .57ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 407 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1210R-152J S1210R-152J Виробник : Delevan page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 532 mA
товару немає в наявності
S1210R-152J S1210R-152J Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.5uH 5% .57ohm Shielded SMT Induc