S1210R-153H
S1210R-153H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 3% 2.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-153H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-153H S1210R-153H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 15uH 3% 2.5ohm Shielded SMT Induc