S1210R-153J
S1210R-153J API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 15uH 5% 2.5ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 396 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210R-153J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-153J S1210R-153J Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD