Продукція > DELEVAN > S1210R-181K
S1210R-181K
S1210R-181K Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 180NH 934MA 220MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 310MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 934 mA
на замовлення 349 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 934MA 220MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 310MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Part Status: Active, Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 934 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-181K S1210R-181K Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 0.18uH 10%
на замовлення 546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1210R-181K S1210R-181K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 0.18uH 10%
на замовлення 964 шт:
S1210R-181K S1210R-181K Виробник : Delevan page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 180NH 934MA 220MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Material - Core: Iron
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 934 mA