S1210R-182G
S1210R-182G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.8uH 2% .65ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-182G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-182G S1210R-182G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.8uH 2% .65ohm Shielded SMT Induc