S1210R-182J
S1210R-182J API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 1.8uH 5% .65ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210R-182J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-182J S1210R-182J Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM