Продукція > DELEVAN > S1210R-182K
S1210R-182K
S1210R-182K Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 95MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 498 mA
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 95MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 498 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-182K S1210R-182K Виробник : Delevan page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 498 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1210R-182K S1210R-182K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf RF Inductors - SMD 1.8uH 10%