S1210R-183F
S1210R-183F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 1% 2.8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-183F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-183F S1210R-183F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 18uH 1% 2.8ohm Shielded SMT Induc