S1210R-183G
S1210R-183G API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 18uH 2% 2.8ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210R-183G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-183G S1210R-183G Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD