S1210R-221K
S1210R-221K API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 220NH 876MA 250 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210R-221K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-221K S1210R-221K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 0.22uH 10%
товару немає в наявності
S1210R-221K S1210R-221K Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 0.22uH 10%