S1210R-222F
S1210R-222F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 470MA 730 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 1% .73ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-222F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-222F S1210R-222F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 2.2uH 1% .73ohm Shielded SMT Induc