S1210R-222J
S1210R-222J API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 2.2UH 5%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 470MA 730MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 730mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 470 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-222J Виробник : Delevan page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 470MA 730MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 730mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
на замовлення 392 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
товару немає в наявності
S1210R-222J S1210R-222J Виробник : Delevan page19_s1210.pdf RF Inductors - SMD 2.2UH 5%