S1210R-222K
S1210R-222K API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 2.2uH 10%
на замовлення 573 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 470MA 730MOHM SM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-222K S1210R-222K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 470MA 730MOHM SM
на замовлення 424 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
S1210R-222K S1210R-222K Виробник : Delevan page19_s1210.pdf RF Inductors - SMD 2.2uH 10%