S1210R-223F
S1210R-223F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 1% 3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-223F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-223F S1210R-223F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 22uH 1% 3ohm Shielded SMT Induc