S1210R-223G
S1210R-223G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 2% 3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-223G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-223G S1210R-223G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 22uH 2% 3ohm Shielded SMT Induc