S1210R-223J
S1210R-223J API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 5% 3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-223J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-223J S1210R-223J Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 22uH 5% 3ohm Shielded SMT Induc