S1210R-272F
S1210R-272F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 464MA 750 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 1% .75ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-272F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-272F S1210R-272F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 2.7uH 1% .75ohm Shielded SMT Induc