S1210R-272H
S1210R-272H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 464MA 750 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 3% .75ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-272H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-272H S1210R-272H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 2.7uH 3% .75ohm Shielded SMT Induc