S1210R-273F
S1210R-273F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 1% 4ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-273F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-273F S1210R-273F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 27uH 1% 4ohm Shielded SMT Induc