S1210R-273H
S1210R-273H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 3% 4ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-273H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-273H S1210R-273H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 27uH 3% 4ohm Shielded SMT Induc