S1210R-273K
S1210R-273K API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 27uH 10%
на замовлення 154 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-273K S1210R-273K Виробник : Delevan page19_s1210.pdf RF Inductors - SMD 27uH 10%
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1210R-273K S1210R-273K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
товару немає в наявності