S1210R-331G
S1210R-331G API Delevan Inc.
page19_s1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330NH 740MA 350MOHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 350mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 255MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 740 mA
на замовлення 42000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 740MA 350MOHM SM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 350mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 255MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 740 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-331G S1210R-331G Виробник : API Delevan Inc. page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 330NH 740MA 350MOHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Material - Core: Iron
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 740 mA