S1210R-332J
S1210R-332J API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 449MA 800 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH 5% .8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-332J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-332J S1210R-332J Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.3uH 5% .8ohm Shielded SMT Induc