Продукція > DELEVAN > S1210R-332K
S1210R-332K
S1210R-332K Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 3.3UH 449MA 800MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 449 mA
на замовлення 273 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 449MA 800MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 449 mA.
Інші пропозиції S1210R-332K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-332K S1210R-332K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.3uH 10%
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
S1210R-332K S1210R-332K Виробник : Delevan page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 449MA 800MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 449 mA