S1210R-333F
S1210R-333F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 1% 4.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-333F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-333F S1210R-333F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 33uH 1% 4.5ohm Shielded SMT Induc