S1210R-333G
S1210R-333G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 2% 4.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-333G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-333G S1210R-333G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 33uH 2% 4.5ohm Shielded SMT Induc