S1210R-333H
S1210R-333H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 3% 4.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-333H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-333H S1210R-333H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 33uH 3% 4.5ohm Shielded SMT Induc