S1210R-392F
S1210R-392F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 441MA 830 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 3.9uH 1% .83ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-392F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-392F S1210R-392F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.9uH 1% .83ohm Shielded SMT Induc